0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International European Championship, Qualification Group H
Albania
-
-
France
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Andorra
-
-
Turkey
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Moldova
-
-
Iceland
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Brazil Brasileiro Serie B
SC Recife PE
-
-
Vila Nova FC GO
inprogress
۲۲:۳۰
Londrina EC PR
۱
۱
Botafogo FC SP
Finished
۰۱:۳۰
EC Sao Bento SP
-
-
Brasil De Pelotas RS
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
EC Bahia BA
-
-
SE Palmeiras SP
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
-
-
CR Flamengo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Fluminense FC RJ
۱
۱
Atletico Mineiro MG
Finished
۰۱:۳۰
  Spain LaLiga 2
CD Tenerife
-
-
Cadiz CF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SD Ponferradina
۱
۱
Girona FC
Finished
۱۴:۳۰
AD Alcorcon
۱
۰
CF Malaga
Finished
۱۶:۳۰
Real Oviedo
۰
۰
Sporting Gijon
Finished
۱۸:۳۰
CD Lugo
۱
۱
Racing De Santander
Finished
۲۱:۰۰
CD Mirandes
۲
۱
UD Las Palmas
Finished
۲۱:۰۰
  Italy Serie C, Girone C
FC Rieti
-
-
Reggina 1914
Cancelled
۱۷:۳۰
Casertana FC
۲
۰
AS Avellino 1912
Finished
۱۷:۳۰
Paganese Calcio 1926
۰
۱
SSC Bari
Finished
۱۷:۳۰
Rende Calcio 1968
۱
۰
AZ Picerno
Finished
۱۷:۳۰
Sicula Leonzio
۱
۱
Virtus Francavilla Calcio
Finished
۱۷:۳۰
SS Teramo Calcio
۱
۱
Ternana Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Potenza Calcio
۱
۰
US Vibonese Calcio
Finished
۲۰:۰۰
AS Viterbese Castrense
۰
۱
Cavese 1919
Finished
۲۰:۰۰
US Catanzaro 1929
-
-
Calcio Catania
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Juventus
۴
۰
Real Esteli FC
Finished
۰۰:۳۰
  Algeria Ligue 1
MC Alger
-
-
CA Bordj Bou Arreridj
inprogress
۲۱:۱۵
  Colombia Primera A, Clausura, Playoffs, Group B
Independiente Santa Fe
-
-
CD Alianza Petrolera
inprogress
۲۳:۰۰
  England League One
Tranmere Rovers
۰
۲
Wycombe Wanderers
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Football National League
FC Yenisey Krasnoyarsk
۳
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۱۲:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
۱
۲
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۳:۳۰
FC Spartak-2 Moscow
۰
۲
FC Luch
Finished
۱۴:۰۰
FC Avangard Kursk
۲
۲
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۴:۳۰
FC Mordovia Saransk
۱
۱
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۵:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۱
۲
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۵:۳۰
FC Rotor Volgograd
۰
۰
FC Krasnodar-2
Finished
۱۵:۳۰
FC Armavir
۲
۱
Torpedo Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FC Baltika Kaliningrad
۱
۰
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Khimki
۳
۱
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
  International European Championship, Qualification Group B
Serbia
۲
۲
Ukraine
Finished
۱۷:۳۰
Luxembourg
۰
۲
Portugal
Finished
۱۷:۳۰
  International International Friendly Games
Lithuania
۱
۰
New Zealand
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Girone A
Como 1907
۱
۳
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۱۷:۳۰
Olbia Calcio 1905
۱
۲
Novara Calcio
Finished
۱۷:۳۰
US Pistoiese 1921
۰
۱
AC Monza
Finished
۱۷:۳۰
AC Renate
۱
۱
US Pianese
Finished
۱۷:۳۰
Carrarese Calcio 1908
۲
۲
SS Arezzo
Finished
۲۰:۰۰
AS Giana Erminio
۱
۲
Robur Siena
Finished
۲۰:۰۰
AC Gozzano
۲
۲
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۲۰:۰۰
US Citta DI Pontedera
-
-
Calcio Lecco 1912
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Italy Serie C, Girone B
AJ Fano 1906
۲
۴
Piacenza Calcio 1919
Finished
۱۷:۳۰
Imolese Calcio
-
-
US Triestina Calcio 1918
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
LR Vicenza Virtus
۱
۰
Ravenna FC 1913
Finished
۱۷:۳۰
FC Sudtirol
۳
۰
SS Sambenedettese Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Carpi FC 1909
۴
۰
Fermana FC
Finished
۲۰:۰۰
AS Gubbio 1910
۰
۲
Cesena FC
Finished
۲۰:۰۰
Modena FC
۱
۰
Virtus Vecomp Verona
Finished
۲۰:۰۰
Reggio Audace FC
۲
۱
SSD Vis Pesaro 1898
Finished
۲۰:۰۰
Rimini FC 1912
۰
۲
FC Arzignano Valchiampo
Finished
۲۰:۰۰
  France Championnat National U19, Group B
Dijon FCO
-
-
Dijon ASPTT
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Milano City Fc
-
-
Seregno Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Usd Scanzorosciate Calcio
-
-
Ac Ponte San Pietro-isola
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga West
SC Fortuna Cologne
۰
۲
Borussia Dortmund II
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Fossano Calcio SSD
-
-
Borgosesia Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Scd Ligorna 1922
-
-
Casale Fbc
Finished
۱۷:۰۰
Savona Fbc
-
-
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Chieri 1955
-
-
SSD Sanremese Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group B
South Sudan
۱
۲
Burkina Faso
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
۲
۰
Malawi
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
Lokomotiva Zagreb
-
-
HNK Rijeka
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
SCU Torreense
-
-
UD Santarem
Finished
۱۸:۳۰
Arc Oleiros
-
-
Rd Agueda
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Clube Ideal
-
-
Praiense
Finished
۱۹:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group A
Chad
۰
۲
Mali
Finished
۱۶:۳۰
Guinea
۲
۰
Namibia
Finished
۱۹:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group L
Benin
۱
۰
Sierra Leone
Finished
۱۶:۳۰
Lesotho
۲
۴
Nigeria
Finished
۱۹:۳۰
  Burundi Premier League
Athletico Olympic
-
-
Rukinzo FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Krasnodar
۱
۰
FK Rostov
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Reserve League
Alianza Lima
-
-
Sport Huancayo
Finished
۱۸:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
-
-
FBC Melgar
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Division B, Second stage
Union Saint-Gilloise
۲
۰
Royal Excelsior Virton
Finished
۱۸:۳۰
KSV Roeselare
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 9
Germany
۲
۳
Belgium
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Bui­n
-
-
San Antonio Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Argentina Primera Division, Women
Rosario Central
-
-
Club El Porvenir
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Independiente
-
-
Excursionistas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Estudiantes de La Plata
-
-
Boca Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Primera B, Apertura
CD Uai Urquiza
-
-
CA Talleres De Remedios
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Iteno
-
-
Rubio NU
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
12 De Octubre
-
-
RI 3 Corrales
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Resistencia FC
-
-
CS 2 De Mayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
CA 3 De Febrero
-
-
Sportivo Trinidense
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Club Fernando De La Mora
-
-
Ovetense Fbc
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Atyra FC
-
-
Guairena FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  International Youth U20 Friendly Games, Women
Panama
-
-
Dominican Republic
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Brusque SC
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias SC
inprogress
۲۲:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group D
Gabon
-
-
Angola
inprogress
۲۲:۳۰
  Uruguay Primera Division, Clausura
Club Nacional De Football
-
-
Penarol Montevideo
inprogress
۲۲:۳۰
  International Youth U17 World Cup, Knockout stage
Netherlands
-
-
France
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
AD Fafe
-
-
Cd Cerveira
Finished
۱۸:۳۰
Sc Maria Fonte
-
-
Csd Camara de Lobos
Finished
۱۸:۳۰
  USA Metro Atlantic Conference, Playoffs
Saint Peter´s Peacocks
-
-
Iona Gaels
inprogress
۲۱:۳۰
  International European Championship, Qualification Group A
Kosovo
۰
۴
England
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria
۱
۰
Czech Republic
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil U20 Campeonato Brasileiro, Knockout stage
CR Flamengo RJ
-
-
SC Corinthians SP
Finished
۲۰:۳۰
  Guatemala Liga Nacional, Women
Deportivo Amatitlan Fem
-
-
Club Fem San Marcos
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Nacional de Montevideo
-
-
Penarol Montevideo
Finished
۱۹:۴۵
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group F
Rwanda
۰
۱
Cameroon
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca, Serie C
Campo Grande AC RJ
-
-
EC Resende RJ
Finished
۱۶:۳۰
IQSL Brasileirinho RJ
-
-
Teresopolis RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Acao RJ
-
-
Paduano RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
CF Os Armacenenses
-
-
Alverca Futebol
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
VfB Oldenburg
۲
۱
Holstein Kiel II
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Norderstedt
۱
۰
Luneburger SK Hansa
Finished
۱۶:۳۰
TSV Havelse
۱
۲
SV Drochtersen/Assel
Finished
۱۶:۳۰
  Malawi Super League
Mlatho Mponela
-
-
Blue Eagles Malawi
Finished
۱۶:۰۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group C
South Africa
۱
۰
Sudan
Finished
۱۶:۳۰
  USA Atlantic Sun Conference, Playoffs
Njit Highlanders
۲
۱
Florida Gulf Coast Eagles
Finished
۰۳:۳۰
  Czech Republic Divize B
Meteor Prague
۰
۱
Cesky Brod
Finished
۱۲:۳۰
  Romania Liga 2 Women, Seria 1
Cn Nicu Gane
۴
۱
CS Navobi Iasi
Finished
۱۲:۳۰
Ladies Targu Mures
-
-
Vulpitele Galbene Roman
Interrupted
۱۲:۳۰
  South Africa Premier League, Reserve
Stellenbosch Fc
۰
۱
Cape Town City Fc
Finished
۱۱:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi
Konak Belediyesi
۵
۱
Adana Idmanyurduspor
Finished
۱۱:۳۰
Fomget Genclick Ve Spor
-
-
Kocaeli Bayan Fk
Finished
۱۵:۳۰
  Australia A-League
Brisbane Roar FC
۴
۳
Melbourne City FC
Finished
۰۸:۳۰
Sydney FC
۲
۱
Melbourne Victory FC
Finished
۱۱:۰۰
  Colombia Primera B, Clausura, Promotion, Group A
Deportes Quindio
۳
۳
CD Cortulua
Finished
۰۳:۳۰
Tigres FC
۰
۵
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۳:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
Municipal Perez Zeledon
۱
۰
CS Herediano
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Saprissa
۰
۲
AD Municipal Grecia
Finished
۰۵:۳۰
  Austria KFV Cup
ASK Klagenfurt II
۵
۰
SAK Celovec/Klagenfurt
Finished
۱۳:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
Atletico De Rafaela
۱
۱
CA Sarmiento
Finished
۰۱:۴۰
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
-
-
Instituto AC Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  El Salvador Liga Feminina, Apertura
Sonsonate FC
۳
۲
Ad Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
Independiente
۴
۰
Cd El Vencedor
Finished
۰۰:۴۵
  Mexico Liga Premier
Deportivo Dongu FC
۱
۲
Club Calor
Finished
۰۰:۳۰
CD Tepatitlan de Morelos
۲
۱
Atletico Saltillo
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
Agropecuario Argentino
۱
۲
Estudiantes Río Cuarto
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Primera B
Nublense
-
-
AC Barnechea
Cancelled
۰۰:۳۰
Club De Deportes Temuco Sadp
-
-
Union San Felipe
Cancelled
۱۹:۰۰
Santiago Wanderers
-
-
San Luis De Quillota
Cancelled
۲۱:۳۰
CD Cobreloa Calama
-
-
CD Santa Cruz
Cancelled
۲۳:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad De Concepcion
-
-
Deportes Union La Calera
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
CD Universidad Catolica
-
-
Colo Colo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Deportes Iquique
-
-
Huachipato
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Coquimbo Unido
-
-
CD O Higgins
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Peru Primera Division, Clausura
Alianza Lima
۳
۱
Sport Huancayo
Finished
۰۰:۰۰
Academia Cantolao
۰
۱
Carlos Mannucci
Finished
۰۲:۱۵
Sport Boys Association
۲
۱
Deportivo Binacional
Finished
۰۴:۳۰
Sporting Cristal
۲
۱
Alianza Universidad De Huanuco
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Municipal
-
-
CD Usmp
inprogress
۲۱:۳۰
  Romania Liga 2 Women, Seria 2
Banat Girls
۴
۰
Cff Olimpia 2 Cluj-napoca
Finished
۱۲:۳۰
Ac Bihor United
-
-
Csm Targu Mures
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Czech Republic Krajsky prebor
Jiskra Trebon
۰
۲
FK Olesnik
Finished
۱۳:۰۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group I
Eswatini
۱
۴
Senegal
Finished
۱۶:۳۰
Congo Republic
۳
۰
Guinea-Bissau
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary NB III
Szentlorinc SE
۲
۱
Pmfc
Finished
۱۵:۳۰
Szekszardi UFC
۲
۲
Thse Szabadkikoto
Finished
۱۵:۳۰
Fuzesgyarmati SK
-
-
Tiszaujvaros
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Denmark 1st Division
Naestved BK
۰
۱
BK Fremad Amager
Finished
۱۶:۱۵
Skive IK
۰
۲
Kolding IF
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Super League 2
AO Platanias
۰
۱
Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۱۵
APO Levadeiakos FC
۲
۰
Apollon Larissa FC
Finished
۱۶:۳۰
Ergotelis
۴
۲
AE Karaiskakis
Finished
۱۶:۳۰
A.o. Kassiopi
۰
۲
Chania FC
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia 2nd SNL
ND Beltinci
-
-
NK Brezice 1919
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 3. HNL, East
NK Bedem Ivankovo
-
-
Slavonija Pozega
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 3. HNL, South
NK Urania
-
-
NK Neretvanac Opuzen
Finished
۱۶:۰۰
  Bosnia & Herzegovina Prva Liga, Federacije BiH
Tosk Tesanj
-
-
NK Travnik
Finished
۱۶:۰۰
NK Gosk Gabela
-
-
HNK Orasje
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 3. HNL, Center
NK Hask
-
-
Dugo Selo
Finished
۱۶:۰۰
Trnje
-
-
NK Vrbovec
Finished
۱۶:۰۰
  International Youth U23 Friendly Games
Syrian Arab Republic
۱
۰
Jordan
Finished
۱۵:۱۵
  Turkey Amateur 2nd Lig, Beyaz Grup
Hekimoglu Trabzon
۰
۵
Samsunspor
Finished
۱۳:۳۰
Kirklarelispor
۱
۰
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۴:۰۰
  Poland I Liga
Warta Poznan
۰
۲
Stal Mielec
Finished
۱۵:۱۰
  Netherlands Eerste Divisie
SC Telstar
۰
۲
GO Ahead Eagles
Finished
۱۴:۴۵
FC Den Bosch
۳
۳
SBV Excelsior
Finished
۱۷:۰۰
SC Cambuur
۳
۱
Almere City FC
Finished
۱۹:۱۵
  Portugal Segunda Liga
CD Mafra
۲
۲
SC Covilha
Finished
۱۴:۴۵
  Russia PFL, South
Dinamo Stavropol
۱
۲
Urozhay Krasnodar
Finished
۱۴:۳۰
Sc Makhachkala
۲
۱
Biolog Novokubansk
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Villarreal CF
۰
۰
Levante UD
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo III
FC Barcelona
۸
۰
Ad Stadium Casablanca
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Karsiyaka
۲
۰
Fethiyespor
Finished
۱۴:۰۰
  Colombia Primera B, Clausura, Promotion, Group B
Real Cartagena FC
-
-
Bogota FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید